System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Elegancki zegarek męski


Dobry męski zegarek jest obecnie wizytówką dobrze prosperującego mężczyzny. Jest to dodatek do ubioru, który spełnia nie tylko funkcję użytkową, ale przede wszystkim reprezentacyjną, tak jak biżuteria dla kobiety.

W cenie jest subtelna elegancja zegarka męskiego. Odchodzi się już od złotych Rolexów z wysadzanymi diamentami kopertami. Bajońsko drogie zegarki mają ludzie pozbawieni dobrego smaku i pozbawieni własnej wartości nowobogaccy. Wystarczy podać tu przykład dwóch prezydentów. Władimir Putin nosi podobno zegarek za 300 000$, a zegarek Baraka Obamy choć funkcjonalny i elegancki kosztuje 1000 razy mniej.

Wybierając elegancki zegarek męski należy kierować się tradycją marki (szczególnie polecane są szwajcarskie zegarki), ale przede wszystkim projektem i materiałami, z jakich jest on wykonany. Zegarek pełniący funkcję reprezentacyjne i będący dodatkiem do stroju nie musi, a nawet nie powinien mieć wielu funkcji. Powinien mieć atrakcyjny wygląd i zwiększać prestiż swojego właściciela. Jeżeli planujemy komuś kupić elegancki zegarek kierujmy się więc poczuciem estetyki a nie wymyślnymi udziwnieniami zegarka, którego podstawową funkcją powinno być pokazanie aktualnej godziny.