System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Wygodny fotel masujący


Fotele masujące to urządzenia, które służą do masażu pleców i nóg. W zależności od modelu fotelu mogą wykonywać mniej lub bardziej skomplikowane masaże. Oczywiści taki fotel nie zastąpi dobrze wykształconego i wykwalifikowanego masażysty, ale na pewno zapewni doskonały relaks po pełnym znoju dniu pracy.

Warto wiedzieć jak działa fotel przed kupnem szczególnie, że dobry fotel masujący to wydatek przynajmniej kilku tysięcy złotych. W sprzedaży są również modele foteli masujących za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale w naszej opinii w takim wypadku lepiej wykupić abonament w salonie masażu. Bardziej zaawansowane fotele masujące symulują różne techniku masażu. Są wśród nich takie techniki jak Shiatsu, tapping, clapping i rolling. Ponadto fotele wyposażone są w funkcje wibracji, a także nagrzewają i oziębiają ciało.

Przed kupne fotela masującego trzeba obowiązkowo przetestować taka maszynę w salonie firmowym lub specjalistycznym sklepie. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że taki rodzaj masażu nam odpowiada. Fotel masujący to zbyt poważny wydatek, by decydować się na niego pochopnie.