System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Dieta do domu


Ostatnio w wielu miastach powstają firmy oferujące catering dietetyczny. W skrócie cała usługa diety do domu polega na tym, że klient dostaje kilka posiłków (z reguły rano danego dnia). Jest bardzo duży wybór różnych diet przystosowanych do określonych ilości kalorii. Teoretycznie taka usługa cateringu dietetycznego pozwoli nam doskonale zadbać o naszą sylwetkę, poprawi samopoczucie (dzięki zbilansowanej diecie), ale spowoduje spory ubytek w portfelu (w zależności od wyboru diety i miejsca zamieszkania).

Ceny nie są niskie i zaczynają się od około 45 na dobę. Daje to około 1000 złotych miesięcznie. Trzeba jednak pamiętać, że catering dietetyczny obejmuje z reguły jedynie posiłki. Wyłączone są z tego napoje i używki (takie jak alkohol, kawa itp.).

Pod względem finansowym catering dietetyczny jest więc drogi, ale nie jest to kolosalna różnica jeżeli nie podjadamy między posiłkami oraz zrezygnujemy z drogich napojów i używek. Doskonale się sprawdza także dla osób, które są bardzo zapracowane. W dłuższej perspektywie droższa dieta do domu dostarczająca zbilansowanych posiłków jest lepsza niż przypadkowe „śmieciowe żarcie” spożywane na mieście.