System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Rowery treningowe


Rowery treningowe do domu to doskonały sposób na uzyskanie pięknej sylwetki przy oszczędności czasu i pieniędzy. Oszczędzamy na karnecie do siłowni, oszczędzamy czas i palimy kalorie. W dodatku wydatek na rower treningowy w porównaniu z korzyściami nie jest taki duży. Już za kilkaset złotych można kupić dobry jakościowo rower do domu. Za nieco ponad tysiąc można kupić już naprawdę profesjonalny sprzęt.

Co najważniejsze dzięki rowerowi treningowemu i dobieraniu odpowiednich obciążeń możemy ustalić czy spalamy tłuszcz, czy zwiększamy kondycje czy budujemy wspaniale wyrzeźbione i umięśnione nogi. To mit, że trenując na rowerze pozbędziemy się tkanki tłuszczowej z ud. To nie działa w ten sposób. Tkanka tłuszczowa znika z naszego ciała w odpowiedniej z góry ustalonej kolejności. Niestety brzuch to ostatni przyczółek tłuszczu na naszym ciele i dlatego znika ostatni.

Rowery treningowe są ciche i nie zajmują dużo miejsca. Ponadto nie powodują negatywnych konsekwencji zdrowotnych jak na przykład bieganie. Jazda na rowerze jest bezpieczna, przyjemna i pozwala również wykonywać inne czynności (czytać, słuchać muzyki, oglądać telewizję i inne).