System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Sprzęt do masażu


Masaż wykonywany przez człowieka jest bardzo drogi. W dużych miastach godzina dobrego masażu kosztuje co najmniej 100 złotych. Z drugiej strony producenci wypuszczają na rynek coraz doskonalsze urządzenia do masażu. Jest to sprzęt do masażu pleców, głowy (połączony z odpowiednimi relaksującymi dźwiękami), masażu nóg, dłoni, stóp hydromasażu całego ciała itp. Oferta urządzeń do masażu cały czas się powiększa, a ich jakość jest coraz lepsza.

Ceny sprzętu do masażu, który jest bardzo wysokiej jakości często nie przekraczają kosztów 2 lub trzech wizyt u profesjonalnego masażysty. Teoretycznie więc dla osoby, która lubi masaż inwestycja w odpowiednie urządzenia jest doskonałym wyjściem. Wystarczy wybrać się do specjalistycznych sklepów i wypróbować jakość poszczególnych urządzeń do masażu, a potem dokonać zakupów w internecie (ceny w sieci są znacząco niższe).

Oczywiście nie twierdzimy, że sprzęt do masażu potrafi zastąpić, albo dorównać doświadczonemu masażyście. Stanowi jednak pewną alternatywę dla bardzo kosztownych zabiegów. Dobrej jakości urządzenia do masażu na pewno przyniosą ulgę zmęczonym i napiętym mięśniom, a także ulżą naszemu portfelowi.