System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Zakupy w UK i w USA


Żeby dokonać zakupów w USA lub w UK nie trzeba tam wyjeżdżać. Wystarczy znajomość jakiegoś zachodniego języka obcego by skorzystać z europejskich stron internetowych lub specjalnych polskich stron internetowych oferujących usługę zakupów w UK i w USA. Sprzęt elektroniczny z UK lub komputer z USA może być o wiele tańszy niż identyczny model w Polsce. Warto rozejrzeć się w internecie i zastanowić się nad takimi zakupami.

Zakupy w USA i UK mogą być tańsze niż w Polsce. Często zdarza się, że nawet po dodaniu kosztów przesyłki przy niektórych towarach o wiele taniej jest ściągnąć je z obcego kraju niż dokonać zakupu w Polsce. Zależne jest to oczywiście od kursu walutowego. Koszty wysyłki są często porównywalne z polskimi sklepami internetowymi. Zastanówcie się nad tym rozwiązaniem kiedy chcecie kupić podręczniki do nauki języka obcego lub ubrania lub sprzęt elektroniczny z USA.

Szczególnie możemy polecić zakupy poprzez popularną sieć Amazon i jej oddział brytyjski. Wysyłka stamtąd jest często darmowa przy zakupach przekraczających około 130 PLN, a nawet jeśli musimy wydać na przesyłkę to jej koszty są porównywalne z tymi z polskich sklepów internetowych. Sprawdzajcie więc oferty zakupów w innych krajach i oszczędzajcie w ten sposób pieniądze.