System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Kantor internetowy


Kantor internetowy to bardzo dobry sposób na oszczędności przy wymianie walut. Spread w takich kantorach to jedynie 2 lub 3 grosze to kilka razy mniej niż w bankach i kantorach tradycyjnych. Kantory internetowe różnią się jednak specyfiką działania. Wiele z nich wymaga posiadania konta walutowego, by na konto otrzymać wymieniana walutę.

Po drugie kantor internetowy może być wykorzystywany do spłaty kredytu hipotecznego. W zależności od kantoru internetowego może to być bardzo opłacalne i pozwolić zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych. Wszystko jednak zależy od wielu parametrów (banków w których mamy kredyt, banku z którego wysyłamy polska walutę i opłat i prowizji pobieranych przez banki od przelewów). W niektórych kantorach internetowych potrzebne będzie również konto walutowe.

Gdy jednak często wymieniamy walutę to kantor internetowy to konieczność. Pozwala zaoszczędzić bardzo duże kwoty, a ryzyko wymiany przez internet przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności jest bardzo niskie. Dlatego ci którzy wymieniają walutę więcej niż raz w roku powinni koniecznie korzystać z usług kantorów internetowych.