System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Elegancki portfel


Elegancki portfel jest przedmiotem codziennego użytku, z którym obcujemy bardzo często, za każdym razem kiedy dokonujemy płatności lub chcemy sięgnąć po potrzebne nam dokumenty. Dlatego należy zadbać o dobry wygląd portfela. Szczególnie ważny portfel jest dla mężczyzny. Dany w prezencie powinien sprawić ze właściciel będzie sięgał po niego szybko i ochoczo.

Elegancki portfel to idealny pomysł na prezent, który posłuży właścicielowi przez wiele lat. Wykonany z dobrej jakości skóry portfel o ciekawie zaprojektowanych przestrzeniach może naprawdę ucieszyć obdarowywaną osobę. Należy jednak zwrócić uwagę czy portfel jest funkcjonalny. Po pierwsze elegancki portfel powinien mieć miejsce na monety zamykane na suwak bądź guzik, co najmniej dwie przegródki na banknoty, kilka przegródek na karty płatnicze oraz dokumenty będące w ich formacie.

Poza tym elegancki portfel powinien przyjemnie pachnieć. Jeżeli produkt, który kupujecie śmierdzi klejem lub pachnie w nieprzyjemny sposób nie kupujcie go. Elegancki portfel powinien pachnieć przyjemnie, a właściciel powinien go wyjmować z duma i przyjemnością.