System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Odzież do biegania


Odzież do biegania jest ważnym elementem wyposażenia biegacza, który biega bez względu na warunki pogodowe i we wszystkie pory roku. Ze względu na wysoki koszt takiej odzieży nie polecamy jej zakupu dla osób które biegają jedynie przy dobrej pogodzie i przy relatywnie wysokiej temperaturze. Korzyści z zakupu profesjonalnej odzieży do biegania będą mniejsze niż koszty.

Dla osób które postanowią jednak wychodzić na trening bez względu na warunki pogodowe odzież do biegania jest koniecznością. Pozwala ona na aktywna regulacje temperatury ciała, efektywnie chroni przed deszczem i wiatrem co zwiększa nasza odporność na choroby. Poza tym odzież do biegania świetnie wygląda i zwiększa naszą ochotę do rozpoczęcia treningu. Nie należy lekceważyć motywacyjnego efektu takich zakupów.

Zachęcamy jednak do stopniowego wyposażenia się w odzież do biegania. Rozglądajmy się po rynku, szukajmy promocji i wyprzedaży. Możemy w taki sposób oszczędzić nawet 70% ceny. Zacznijmy od koszulki, potem bluzy i wiatrówki. Potem wyposażmy się w odpowiednie spodnie, getry lub ewentualnie skarpetki. W ramach odzieży do biegania można kupić również dobre rękawiczki oraz opaskę na uszy lub oddychającą czapkę.