System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Wróżka – czy warto korzystać?


Wiele osób chciałoby poznać swoją przyszłość. Wierzą oni, że niektóre osoby posiadają tajemne moce, które pozwalają im ujrzeć przyszłe wydarzenia dotyczące konkretnego człowieka. Wróżka jest jednym ze sposobów na poznanie przyszłości. Obecna nauka nie może potwierdzić, że ludzie z takimi umiejętnościami istnieją, czy istnieją wróżki, które rzeczywiście widza przyszłość, nie może także takim rewelacjom kategorycznie zaprzeczyć. Wielokrotnie bowiem w historii nauki specjaliści ogłaszali, że pewne rzeczy są śmieszne i niemożliwe, a później okazywało się, że nie mieli racji. Nie można więc kpić z ludzi, którzy wierzą, że wróżka pomoże im ujrzeć przyszłość.

Prawda jest jednak taka, ze nawet przyjmując, że istnieją ludzie obdarzeni nadnaturalnymi mocami widzenia przyszłości to są oni w ogromnej mniejszości. Dziewięćdziesiąt dziewięć na sto wróżek oferujących swoje usługi to najzwyklejsi w świecie oszuści i szarlatani.

Jak odróżnić dobrą wróżkę od fałszywej? Po pierwsze wróżka powinna nawiązać z nami osobisty kontakt. Wróżby oparte na dacie urodzenia lub innej pojedynczej informacji są zapewne oszustwem. Po drugie – konkrety. Dobra wróżka powinna nam dostarczyć przydatnych informacji, a nie tylko zapewnić o świetlanej przyszłości.