System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Piłki gimnastyczne


Piłki gimnastyczne to bardzo niedrogi (dobra piłka to wydatek około 50 PLN) i bardzo wszechstronny sposób na ćwiczenie wielu partii mięśniowych w szczególności mięśni brzucha, kręgosłupa i mięśni stabilizacyjnych postawę.

Używając piłek gimnastycznych trzeba jednak pamiętać o tym, ze jak przy ćwiczeniu z maszynami powinniśmy się dowiedzieć jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Po instruktażu np. z internetu dowiemy się jak ćwiczyć na piłkach gimnastycznych różne partie mięśniowe. Możliwości ćwiczeń na piłkach gimnastycznych jest bardzo wiele. Obejmują one wspomniane już wyżej mięśnie korpusu, ale także mięśnie ud, pośladków, ramion oraz różnorodne ćwiczenia rozciągające.

Wybierając piłkę gimnastyczna pamiętajmy o tym by wybrać odpowiedni rozmiar. Inna piłkę gimnastyczna powinna wykorzystywać osoba wysoka a inna niska tzn. piłkę gimnastyczna dobieramy w zależności od wzrostu osoby ćwiczącej. Pamiętajmy również o odpowiedniej jakości. Cena przesyłki w przypadku zakupu przez sklep internetowy jest znacząca w porównaniu do ceny samej piłki więc zastanówmy się czy stać nas na kupno najtańszej i najprawdopodobniej najkrócej nam służącej.