System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Nadajnik GPS


Nadajnik GPS to doskonałe urządzenie dzięki, któremu jesteśmy w stanie zapewnić sobie spokój ducha. Jak działa nadajnik GPS? Jest to urządzenie, które korzystając z satelitów oraz systemu sieci komórkowej dostarcza informacji o lokalizacji nadajnika GPS. Nadajniki GPS maja na tyle małe rozmiary, że można go wykorzystać nawet do monitorowania lokalizacji własnego dziecka. Co więcej na rynku dostępne są nadajniki wbudowane w zegarki lub breloczki. Dziecko wyposażone w taki nadajnik będzie mogło być łatwo zlokalizowane dzięki telefonowi komórkowemu rodzica.

Nadajniki GPS mogą być wykorzystywane do innych funkcji. Najbardziej popularna jest umieszczanie nadajników w pojazdach (samochody, rowery) i śledzenie ich trasy. Nadajniki mogą być również umieszczone w kosztownych urządzeniach, których straty bardzo się obawiamy.

Nadajniki GPS nie są drogie w porównaniu z poczuciem bezpieczeństwa jakie zapewniają. Dobry nadajnik można kupić już za 300 złotych. Za większą kwotę dostaniemy bardzo profesjonalny sprzęt z dużą ilością opcji, na przykład historią lokalizowanego obiektu przez siedem ostatnich dni.