System nauki angielskich słówek
Do powtórki:
-
Do dodania:
-
Ilość słów:
-
Zestawy słów angielskich
60 zestawów
2530 słówek
500 najważniejszych
słów angielskich
Artykuły o angielskim
i nie tylko...

Maty do jogi


Mata do jogi to oprócz odpowiedniego stroju do jogi jedyny sprzęt do jej uprawiania. Maty pozwalają na ćwiczenia w każdym miejscu z uczuciem komfortu. Pamiętajmy jednak by nie brać się do uprawiania jogi samodzielnie. Wiele figur, gdy sa źle wykonywane przynoszą więcej szkody niż korzyści. Nie wystarczy więc kupić matę i ćwiczyć, trzeba pozyskać wiedzę u instruktora jak wykonywać ćwiczenia.

Co jest najważniejsze w matach do jogi? Po pierwsze materiał z którego jest wykonana. Maty do jogi powinny być w miarę cienki, wytrzymałe i mieć właściwości antypoślizgowe. Ważna jest również kolorystyka mat do jogi oraz ich trwałość. Naszym zdaniem nie warto sięgać po produkty markowych producentów, szczególnie producentów znanych z produkcji wszystkiego. Płacimy wtedy dużą cenę za logo, a nie ma to nic wspólnego z jakością.

W internecie można znaleźć wiele sklepów z bardzo dobrymi matami do jogi, których cena nie przekracza 100 złotych. Naszym zdaniem powinno się przeanalizować ich ofertę przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Potem wystarczy już tylko rozłożyć matę i uprawiając jogę dbać o zdrowie i samopoczucie.